WhatsApp

Newhealt Nasıl Çalışır

Newhealt Nasıl Çalışır

Newhealt Nasıl Çalışır

NEW HEALTH Organizasyonu Nasıl Çalışır?

Sağlığınıza Türkiye’nin en iyi hekimleriyle kavuşmanız için izlemeniz gereken adımları görelim.

 

Web Sitemizi Kontrol Edin ve Tedaviniz Hakkında Detaylı Bilgi Alın.

Doktorunuz, seyahat programı, dinlenme süresi, faydalar ve riskler, referanslar ve tedavinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın ve Tedavi Planınızı Hazırlayalım

Sizin için en kolay yol hangisidir? İletişim araçlarından birini seçerek bize ulaşabilirsiniz. NEW HEALTH, mutlak memnuniyeti elde etmek için hastalarına özel tedavi planları sunmaktadır. Raporlarınızın doktor ekibimiz tarafından değerlendirilmesinden sonra size özel bir tedavi planı verilecektir. Tedavi sürecinizin kapsamı ve içeriği ihtiyaçlarınıza göre sağlanacaktır. Konaklama, transfer, barındırma hizmetleri, arzu ederseniz kendi dilinizde konuşan bakıcı hizmeti ekleyebilirsiniz.
 
 

Medikal Seyahatinize Başlayın

Tedavinize karar verdikten sonra, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Uçuş rezervasyonlarınızı yaptırıp, uçuş bilgilerini bize gönderdikten sonra, güzergâhınızı düzenleyelim. Sizi şoförümüz ile havaalanında isim kartınızla buluşturalım ve sizi otelinize yerleştirelim.

 

Tedavi Günü

İlk önce doktorunuzla tanışacaksınız. Tedavi sürecinizle ilgili aklınıza takılan her soruyu ona sorabilirsiniz. Gerekli tahlil ve tetkikler yapıldıktan sonra tedaviniz başlayacaktır. Hasta temsilcimiz tedavinizin her aşamasında size eşlik edecektir. 

 
 

Son Kontrol ve Eve Dönüş

Tedavinizden sonra, gerekli durumlarda Türkiye’de bir süre daha kalabilirsiniz. Son kontrol saatinize kadar iyileşme sırasında şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Doktorunuz son muayenenizi yapacak, iyileşme sürecinizle ilgili tıbbi önerilerinizi alacak ve evinize dönebileceksiniz. Şifa ile ülkenize döndükten sonra tıbbi sürecinizle ilgili sizinle iletişimde olmaya devam edeceğiz.

 

NEW HEALTH İle Yeni Sen & Yeni Hayat

NEW HEALTH, yalnızca kendi alanlarında deneyimli en iyi hekimlerle çalışarak hastalarına her zaman en iyi tıbbi sonuçları vermeyi amaçlamaktadır. NEW HEALTH, sadece uluslararası akreditasyon kurumları tarafından akredite edilmiş hastanelerle çalışır. NEW HEALTH, hasta memnuniyetinde mükemmelliği ve sağlık hizmetlerinde güvenilirliği esas alır.

Bilgi Talep Formu