WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

New Health, dünyanın her yerinden tedavi olmayı bekleyen hastalara tecrübeli kadrosuyla en kaliteli hizmeti sunmayı görev olarak kabul etmiştir. Sizleri Türkiye'nin en iyi hastaneleri ve alanında en iyi hekimleri ile buluşturmanın yanında ülkemizin eşsiz, tarihi ve doğal güzellikleriyle de buluşturarak ruhunuzu ve zihninizi de dinlendiriyoruz.

Hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için “Joint Commission International (JCI)”, “International Organization for Standartization (ISO)” gibi uluslararası kalite sertifikalarına sahip hastaneler ile birlikte çalışmaktayız. Ayrıca “New Health” TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyeliği ve Sağlık Bakanlığı akreditasyonu bulunan önceliği daima hasta memnuniyeti olan bir organizasyondur.

“New Health” ekibi olarak dünyanın her yerinden gelen tedavi başvurularına birçok dilde hizmet veriyoruz. Bununla birlikte 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdayız. Tedavi sürecinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmeti tedavi sonrasında da takip ederek sürdürüyoruz.

Bilgi Talep Formu